středa 1. června 2016

Reference z poslední doby

Poslední dobou se nám v Clocanovi roztrhl pytel s opravu zajímavými projekty z čehož mám samozřejmě velkou radost a děkuji za to jak kolegům, tak klientům. Proto se chci o část zajímavých referencí podělit i zde. Ostatní reference naší práce najdete na webu Clocan.cz

http://clocan.cz/reference/

Svět Bedýnek (CZ i SK verze)

Je to úžasný zážitek – objednat si svou první bedýnku s farmářskými potravinami. Na ten pocit nikdy nezapomeneme.
O to byl ale celý projekt přípravy a výroby nového eshopu složitější. Nechtěli jsme na novém webu potlačit kouzlo výběru a nákupu jídla jako u skutečného farmáře, naopak naší snahou bylo přidat další uživatelsky přívětivé online vychytávky. Naštěstí nápady na vylepšení eshopu z pohledu návštěvníka přišly ještě před samotným zadáním pro výrobu. Pak totiž následovala neskutečně dlouhá a náročná příprava a výroba systému pro online objednávání čerstvých potravin – od základu a pro klienta na míru. A to bylo nadmíru složité.
Celý kolektiv Světa Bedýnek by se pro zákazníka rozkrájel, jen aby se k návštěvníkovi bedýnka s vybranými čerstvými potravinami dostala co nejrychleji a nejspolehlivěji. Za vcelku jednoduchým webem se tak skrývá komplikovaná aplikace s kategorizací zákazníků dle dostupných informací z České pošty, s další selekcí objednávek pro několik poboček, s nastavením pro různé časy závozů, s různými limity a spojené s tzv. deadliny pro objednávání. Aplikace obsahuje promyšlený způsob objednávání zboží u stovek dodavatelů s různými deadline a limity. A protože se jedná o čerstvé potraviny, umí systém objednávky od zákazníků automaticky opakovat, popř. následně ještě před odesláním obsah bedýnky upravit. Ve Světě Bedýnek se nesetkáte jenom s nejširším sortimentem farmářských potravin a sítí poboček, ale i se štědrým bonusovým programem, který byl pro výrobu dalším tvrdým oříškem k rozlousknutí.
Potraviny dodávají skuteční farmáři, kteří o svou propagaci mnohdy ani moc nestojí. Získat od nich fotografie, či dokonce video, bylo velkým úkolem pro klienta, kterého se, stejně jako role dodavatele podkladů, zhostil skvěle a s maximálním nasazením celého týmu. A to se u takovýchto projektů hned tak nevidí!

Doplňky stravy Nef de Santé


Nef de Santé je českou společností, která vyvíjí a vyrábí potravinové doplňky, obsahující přírodní suroviny. Mezi stěžejní produkty patří doplňky stravy Lecitin, Koenzym Q10, Omega 3 česnek či Rakytník zelený čaj. My jsme začali se společností Nef de Santé spolupracovat při přípravě a následné propagaci nového internetového obchodu http://eshop.nefdesante.cz/.

Reest-spa.cz - Vířivky Softub


Společnost Reest-spa.cz je prodejcem originálních vířivek značky Softub. Jedinečné vlastnosti této vířivky (přenositelnost, nízké provozní náklady, použité materiály a technologie, možnost celoročního využití v podstatě kdekoliv) vytvářejí na českém trhu zcela novou kategorii vířivých bazénů.
Pro klienta zajišťujeme správu PPC kampaní a optimalizaci webových stránek (SEO).