úterý 17. března 2015

Tisková zpráva: Charming4ever.com – pro ženy s šarmemDne 11. 3. 2015 proběhla v prostorách hotelu The Augustine významná společenská akce u příležitosti oficiálního zahájení projektu Charming4ever.com.

Projekt Charming4ever.com má za cíl napomoci každé ženě, aby si udržela své kouzlo a šarm navždy. Hlavní náplní projektu je individuální přístup ke každé ženě v rámci kosmetického poradenství a distribuce průlomové kosmetiky ze švýcarských laboratoří – Stemcell, CBN, Codigen a Care&Cover.

Během večera proběhl slavnostní křest této unikátní kosmetiky. Pokřtila ji s šarmem sobě vlastním paní Dagmar Havlová. Večera se zúčastnilo mnoho významných osobností z oblasti kultury i podnikatelské sféry, mimo jiných paní Zlata Adamovská, pěvkyně Andrea Kalivodová, Petra Černocká, Prof. Jana Hercogová, Jana Doležalová, Eva Decastelo.
Projekt Charming4ever.com připravila společnost Astewe s.r.o., jejíž zakladatelé jsou Iva Hošková, Ph.D. a Ing.Vladan Hájek. Společnost Astewe s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici rodinné společnosti Sirpea, která vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní kosmetické produkty již od roku 1946. Ikonou a inspirací zakladatelů tohoto projektu, je hvězda filmového plátna Audrey Hepburn, která si svůj šarm udržela po celý svůj život.

Každá z kosmetických značek, kterou představuje Charming4ever.com, je něčím výjimečná. Kosmetika CBN je vyvinutá na základě objevu oceněného Nobelovou cenou za medicínu. Jedná se o aktivní komplex z výtažků rostlinných zárodečných buněk. Stemcell je jako první kosmetická řada na světě založená na rostlinných kmenových buňkách. Kosmetika Codigen přináší luxusní péči o pleť a reprezentuje absolutní špičku současných inovativních technologií v péči proti stárnutí pleti. Care&Cover  je inovativní řada pro zakrytí nedokonalosti pleti, pokožky a vlasů.

Pro komunikaci s klienty je zvolen praktický a inovativní on-line přístup prostřednictvím webového portálu www.CHARMING4EVER.com.  Zákazníkům se dostane té nejlepší péče, je totiž pro ně připraveno speciální poradenství a servis, který si lze jen těžko představit v běžné distribuční síti.