středa 4. září 2013

Effectix.com mění výrazně organizační strukturu a posiluje vedení

Praha 4. září 2013 – Effectix.com od září 2013 funguje v nové výrazně změněné organizační struktuře. Ta lépe vyhovuje měnícímu se trhu internetového marketingu i potřebám rostoucí společnosti. Změna struktury navíc reaguje na strategické změny v zaměření a cílech společnosti. „Starý Effectix byl místy těžkopádný a obtížně se zaměřoval na detailní péči o klienty,“ říká Kateřina Holnová, výkonná ředitelka společnosti Effectix.com, která se také stala jednatelkou i spolumajitelkou společnosti. „Historický vývoj navíc přinesl příliš široké a špatně uchopitelné portfolio služeb a produktů, a komplikované sledování výkonnosti, takže i zde dojde k výrazné změně a zjednodušení. Na druhou stranu všechny získané zkušenosti jsou pro nás pevným základem, na kterém teď stavíme další patra naší budoucnosti“.

Jedna z prvních změn v Effectix.com bylo vytvoření pozice marketingového manažera, tím se již v průběhu srpna stal Martin Vinš, dřívější manažer konzultantů. Růst firmy zároveň vedl k vytvoření dalších klasických pozic, finančního manažera a manažera pro lidské zdroje. „V dlouhodobém horizontu plánuje Effectix.com vstup na burzu,“ říká Kateřina Holnová. „To se neobejde bez obvyklé struktury řízení společnosti, vnitřních procesů, standardizaci pravidel a řady dalších změn. Effectix máme rádi, neseme za práci zodpovědnost, baví nás firmu rozvíjet. V nové podobě je středem našeho světa zákazník a jsme řidiči vzájemných očekávání, s nadšením děláme online marketing a tím rozvíjíme klientův byznys,“ dodává.

Změny se dotkly i vlastnické struktury společnosti, majoritním vlastníkem se stal Ondřej Tomek, novou spolumajitelkou Kateřina Holnová.